خرید آنلاین فایل(تحقیق بررسی وظایف سردفتران)

تحقیق بررسی وظایف سردفتران|39014842|xcr|تحقیق رایگان,مقاله رایگان,پایان نامه رایگان,تحقیق رایگان حقوق,تحقیق حقوق,کار تحقیقی ,تحقیق وظایف سردفتران ,تحقیق در مورد وظایف سردفتران ,دانلود تحقیق وظایف سردفتران ,پروژه وظایف سردفتران , دانلود تحقیق حقو ق در مورد وظایف سردفتران ,بررسی و
در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با تحقیق بررسی وظایف سردفتران

بخشی از متن اصلی :
آنچه می‌خوانید از جمله وظایف سردفتران اسناد رسمی است در ارتباط با نحوه دریافت و پرداخت مال‌الاجاره و اماکن مورد اجاره از طرف مستأجر به موجر در مواردی که موجر از دریافت مال‌الاجاره امتناع می‌کند.
ودیعه، عقدی است که به موجب آن یک نفر مال خود را به دیگری می‌سپارد برای اینکه آن را مجانا نگهدارد. ودیعه‌گذار را مودع و ودیعه‌گیر را مستودع یا امین می‌گویند (ماده 607 قانون مدنی). سپرده نیز با ودیعه مترادف است و همان معنای ودیعه را می‌دهد و ودیعه‌گیر را ودیع و ودیعه‌گذار را مدعی گویند.
در قانون ثبت مصوب 26 اسفند ماه 1310 شمسی، قانون‌گذار در مواد 75 الی 80 قانون ثبت، مرجعی قانونی و مطمئن را برای اشخاصی که قصد دارند، اسناد خود را به امانت بگذارند و نیز نحوه نگهداری و استرداد آن معین نموده‌است.


این فایل به همراه متن اصلی تحقیق با فرمت "word " در اختیار شما قرار می‌گیرد.


تعداد صفحات : 28مطالب دیگر:
📚پاورپوینت کارآفرینی چیست📚کارآفرینی ساخت دیوارهای پیش ساخته d3 پانل📚پاورپوینت راهنمايي و توصيه هاي کاربردي جهت آغاز فعاليت پرورش شترمرغ📚طراحی مدار حافظه (memory) در max+plus📚طراحی گذرگاه(bus) در max+plus📚طراحی مدار ثبات های کامپیوتر پایه درmax+plus📚طراحی مدار alu کامپیوتر پایه درmax+plus📚پروژه مدیریت فروشگاه اینترنتی با جاوا به همراه پایگاه داده در wamp📚پاورپوینت سیستم ایمنی مصنوعی📚پروژه سایت فروش با php و css به همراه پایگاه داده در wamp📚پرسش و پاسخ های تخصصی در مصاحبه های استخدامی برق📚ساخت انواع حالات دکمه در سی شارپ📚windows aplication نمونه ای کامل از درایو (سی شارپ)📚مشخص كردن اتصال سيستم به نت (سی شارپ)📚برنامه باكس با داشتن چند زير منو ( ریاضی،تاریخ،ستاره) (سی شارپ)📚تعداد مقسوم عليه های عدد (سی شارپ)📚صدا بوسيله فركانس و زمان (سی شارپ)📚پاك كردن سطل آشغال توسط (سی شارپ)📚برنامه ثبت نام دانشجو در (سی شارپ)📚نمايش ماه و روز در سال (سی شارپ)📚تبديل عكس رنگي به سياه و سفيد (سی شارپ)📚تعیین مقسوم عليه و اول بودن عدد (سی شارپ)📚تعیین عدد اول (سی شارپ)📚فاكتوريل عدد با (سی شارپ)📚نمایش و تبدیل فایل به PDF (سی شارپ)