خرید آنلاین فایل(مقاله گونه‌های جدید خانواده در غرب)

مقاله گونه‌های جدید خانواده در غرب|39014851|xcr|تحقیق رایگان,مقاله رایگان,پایان نامه رایگان,تحقیق رایگان روانشناسی,تحقیق,تحقیق خانواده در غرب,تحقیق در مورد خانواده در غرب,دانلود تحقیق خانواده در غرب,پروژه خانواده در غرب,مقاله خانواده در غرب,پایان نامه پیرامون خانواده در غرب,تحقیق روانشن
در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با مقاله گونه‌های جدید خانواده در غرب

چکیده:
زوال خانواده‌هایی که والدین و فرزندان با هم زندگی می‌نمودند، انواع جدیدی از زندگی و خانواده را در غرب پدید آورده است. الگوی خانواده تک والدینی که امروزه به حدود یک سوم خانواده‌های آمریکایی و فی‌صد زیادی از خانواده‌های غربی تسری یافته، جامعه‌شناسان، روان‌شناسان و جمعیت‌شناسان را با پرسش‌های زیادی رو به رو نموده است. مشکلات ناشی از استرس‌های احساسی، تحصیل و آینده فرزندان به همراه بحران‌های روحی و جسمی والدین و آسیب‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی می‌تواند خانواده‌های تک‌والدینی را به عنوان یک از چالش‌‌های مهم جوامع غربی تبدیل نماید. در این مقاله پس از ارائه‌ی ویژگی‌های این تغییرات در بنیان خانواده‌های غربی، بخشی از آمار و گزارشات مربوط به آن ارائه می شود.

امروزه خانواده‌های تک والدینی به یکی از جنبه‌های دائمی و قابل توجه جوامع تبدیل شده است. تغییر الگوی مرسوم زن و شوهر و فرزندان به الگوهایی دیگر نظیر خانواده‌های بدون پدر و یا مادر، فرزندان بدون سرپرست و یا فرزندانی که با پدرکلان‌‌ها و مادرکلان‌های‌شان زندگی می‌کنند و یا زندگی مشترکی بدون پیوند ازدواج، شده است که جمعیت‌شناسان و جامعه‌شناسان را با پرسش‌های زیادی رو به رو نموده است.

«سیمون دانکن» و «دوزالیندادو اردز» دو استاد جامعه‌شناسی معتقدند که تغییرات طولانی مدتی در الگوهای خانواده و ارتباط‌های میان زنان و مردان در حال وقوع است.

علت این تغییرات چیست؟ تعدادی از کارشناسان معتقدند که این شیوه‌های جدید زندگی، نتیجه انتخاب روش مطلوب افراد جامعه برای زندگی است که بر اساس شرایط اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و تغییرات آن به وجود می آید. البته عوامل دیگری نظیر فشارهای زندگی و دسترسی به رسانه‌های ارتباط جمعی نیز می‌تواند در این امر مؤثر باشند.

این فایل به همراه چکیده ، فهرست مطالب ، متن اصلی و منابع تحقیق با فرمت word ( قابل ویرایش ) در اختیار شما قرارمی‌گیرد.

تعداد صفحات :5


مطالب دیگر:
📝مدیریت آموزشی ارتباط بين رهبري معنوي و يادگيري سازماني در دبيرستان ها (ویژه ارتقاء رتبه شغلی معلمان و دبیران)📝پاورپوینت طراحی فضای داخلی📝پاورپوینت فرهنگسرا📝پاورپوینت برسی موزه فرش📝تحقیق درباره ی معماري سازمان و پياده سازي سيستم جامع اطلاعاتي و اتوماسيون مورد نياز مركز تأمين قطعات تراكتورسازي تبريز📝تحقیق درباره ی تابع گاما و تعریف آن📝تحقیق درباره ی جهان بینی📝تحقیق درباره ی گالوانومتر، آمپرسنج و ولت سنج📝تحقیق درباره ی تعلیم و تربیت📝تحقیق درباره ی تعلیم و تربیت دینی📝تحقیق درباره ی تعمير و نگهداري سيستم ها📝تحقیق درباره ی تفريحات سالم و سازنده از نظر اسلام📝تحقیق درباره ی تفسير سوره ی اخلاص📝پاورپوینت فنگ شویی در مکان های مختلف ساختمان📝پاورپوینت اعتیاد به اینترنت 📝آموزش تصویری داده کاوی در ویژوال استودیو -SASS📝گزارش کارآموزی حلال احمر📝تحقیق درباره بررسی روش های اقتصادی کاهش ضایعات محصولات کشاورزی📝تحقیق درباره رشته شیمی📝تحقیق درباره رفع تنگناهاي بانكي و رقابتي نمودن سيستم بانكي📝تحقیق درباره رنگرزی پشم با قرمزدانه📝تحقیق درباره رهایی زنان و روندهای سیاسی در خاورمیانه📝تحقیق درباره رهبری و جوانان مسلمان📝تحقیق درباره روابط خارجي ايران از قاجار تا 1320📝تحقیق درباره روانشناسی تحقيق ، تربيت كردن (برقراري نظم ، انضباط و مقررات)